Kaishaku

Strona domowa klanu Kaishaku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-10-04 08:49:19

Bedok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 3

Podanie-Bedok

Witam a więc najpierw "konieczność"
-> nick: Bedok
-> zainteresowany grami: Diablo III (na studiach tłukłem O-Game - to było dopiero cholerstwo )
-> wiek: 30
-> Dane kontaktowe: GG 3370859 (ostatnio rzadko się loguje- czasy podrywania dziewcząt i godzinne biesiady na gg już chyba bezpowrotnie minęły ), ewentualnie tel. 601921577
-> Historia grania: poprzednie klany: brak, Poprostu sobie gram
-> dlaczego chciałbym dołączyć:  sam nie wiem, poznałem kilka osob na D3 z którymi wieczorkami gram.
-> koszty: kiedyś  w pracy z nudów policzyłem ile zarabia najbogatszy Polak(konkretnie ile musiałby zarabiać żeby dorobić się w tym wieku tego co ma) .... wyszło tyle kasy na sekunde że niektórzy muszą na to pół miesiąca robić. Ciekawi mnie co dla takiego Polaka znaczy "opłata symbolowa" Podsumowując dla każdego "kwota symboliczna" to coś innego. Dla mnie jeżeli wiązę się to z systematyczną opłatą comiesięczną to niestety muszę podziękować (mam takich opłata i tak za dużo)

Kilka słów o mnie: A więc na imię mam Michał. Mieszkam w malym miasteczku w woj. zachodniopomorskim. Oczywiście pracuję i jestem szczęśliwym posiadaczem 9 miesięcznej córki oraz żony ... Gram kiedy mam czas a że zazwyczaj nie mam go zawiele to pozostają krótkie gry wieczorkiem.

Tak więc zapraszam o ile te opłata odrazu mnie nie skreśla do zadawania pytań jeżeli kogoś jakieś gryzą

Pozdrowionka i do usłyszenia.

Ostatnio edytowany przez Bedok (2012-10-04 08:53:34)

Offline

 

#2 2012-10-04 10:00:32

 Freddy_Dilla

władza absolutniejsza

7544539
Skąd: Front zachodni
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 330

Re: Podanie-Bedok

opłata to kasa za serwer ts - jakies 3zl na kwartal o ile sie nie myle


http://g.bfbcs.com/4290/pc_Paco_Rabane.png

Offline

 

#3 2012-10-04 13:11:44

Bedok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 3

Re: Podanie-Bedok

3 zł to i dla mnie symboliczna oplata

Offline

 

#4 2012-10-04 17:32:51

zakrent

Pełnoprawny członek gangu

Zarejestrowany: 2012-05-28
Posty: 32

Re: Podanie-Bedok

ja jestem za  gralem z nim i z freedy'm kilka  razy i  ogarniety ^^

takze  "za"

Offline

 

#5 2012-10-04 17:42:02

 NuterX

Władza Absolutna

8810656
Skąd: Olsztyn PL
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 939

Re: Podanie-Bedok

Bardzo się cieszę że chcesz dołączyć do naszego wesołego, kulturalnego i niezwykle przyjaźnie do członków nastawionego grona, jako założyciel i lider klanu KAISHAKU dołożę wszelkich starań abyś czuł się w naszym gronie jak w rodzinie.... NNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAATTTTTTTTT!!!!!!!!.


Zobaczymy co z Ciebie za ziółko...

Co do składek - rozumiem że ich wysokość jest dla Ciebie warunkiem "chcenia" formalnego dołączenia do nas - przyznam że nieco martwi mnie takie podejście, bo co jeżeli z czasem okaże się że składki z jakiegoś powodu wzrosną? Mam nadzieję że nie napiszesz - "sorry, do za dużo - wypisuję się".
Tak czy inaczej - wysokość składek jest uzależniona od aktualnych potrzeb (i mojej ochoty na pizzę i piwo ) - po przejściu na "TRIAL" dowiesz się wszystkiego.
Do usłyszenia na TS żołnierzu.


http://img196.imageshack.us/img196/3976/121uyvm.gif
http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/nuterx666.png

Offline

 

#6 2012-10-04 18:08:58

anarek

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 79

Re: Podanie-Bedok

NuterX napisał:

Bardzo się cieszę że chcesz dołączyć do naszego wesołego, kulturalnego i niezwykle przyjaźnie do członków nastawionego grona

AHHAHAHAHHAHAHAHHA kurde, Przemek, gdzie CI się tak humor wyostrzył? To chyba przez moją wczorajszą wizytę!

Offline

 

#7 2012-10-04 19:43:51

Szaman1701

Szara Eminencja

2812072
Skąd: Między jawą a snem.
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 482

Re: Podanie-Bedok

anarek napisał:

NuterX napisał:

Bardzo się cieszę że chcesz dołączyć do naszego wesołego, kulturalnego i niezwykle przyjaźnie do członków nastawionego grona

AHHAHAHAHHAHAHAHHA kurde, Przemek, gdzie CI się tak humor wyostrzył? To chyba przez moją wczorajszą wizytę!

Fakt, Nuter dowcipkujący to rzadkość.


http://guildwars2.pl/signatures/072d/8ac4/21ddcbe72249fb2924e70b2f7a21b9f7.pnghttp://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/szaman1701.png

Offline

 

#8 2012-10-04 20:46:35

Bedok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 3

Re: Podanie-Bedok

NuterX napisał:

Bardzo się cieszę że chcesz dołączyć do naszego wesołego, kulturalnego i niezwykle przyjaźnie do członków nastawionego grona, jako założyciel i lider klanu KAISHAKU dołożę wszelkich starań abyś czuł się w naszym gronie jak w rodzinie.... NNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAATTTTTTTTT!!!!!!!!.


Zobaczymy co z Ciebie za ziółko...

Co do składek - rozumiem że ich wysokość jest dla Ciebie warunkiem "chcenia" formalnego dołączenia do nas - przyznam że nieco martwi mnie takie podejście, bo co jeżeli z czasem okaże się że składki z jakiegoś powodu wzrosną? Mam nadzieję że nie napiszesz - "sorry, do za dużo - wypisuję się".
Tak czy inaczej - wysokość składek jest uzależniona od aktualnych potrzeb (i mojej ochoty na pizzę i piwo ) - po przejściu na "TRIAL" dowiesz się wszystkiego.
Do usłyszenia na TS żołnierzu.

heh faktycznie lepszego kącika kultury próżno szukać w internecie ) co do skłądek to chyba nie będę musiał pisać "sory wypisuję się" tylko nie puszcze przelewu i tyle reszta w Waszych rękach Tak jak pisałem jeżeli będzie to 3, czy 5 zł na kwartał to nikt chyba nie zbiednieje ale jeżeli będzie to 50 zł to co innego....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy KomĂĄrno weekend w Ciechocinku korniki zawór kulowy kątowy do spłuczki