Kaishaku

Strona domowa klanu Kaishaku


#31 2011-11-14 07:51:36

Wredzioch

Pełnoprawny członek gangu

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 118

Re: Raidy

Ghostekk, przyznaj się, że miałeś dość użerania  się z ludźmi

Offline

 

#32 2011-11-14 11:54:16

anarek

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 79

Re: Raidy

ja również przepraszam za nieobecność, wynikły pewne... a co będę owijał w bawełnę, miałem kolejną niezaplanowaną randkę, tak dobrze się pierwsza udała, a niestety gra musi zejść na dalszy plan w takich sytuacjach... ale mam dobrą wiadomość - już się "doubierałem", chyba wystarczająco, niedługo switch klaty - i będę mógł tańczyć jak trzeba

Jeszcze nie wiem jak są prowadzone raidy, ale na pewno wypowiem się po pierwszym razie - sam kiedyś prowadziłem w czasach BC, więc wiem co to jest użeranie się z wiarą na TSie :DDDD rodzinna atmosfera pomaga i na pewno taka nadal jest!

Offline

 

#33 2011-11-14 17:56:21

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: Raidy

Wredzioch napisał:

Ghostekk, przyznaj się, że miałeś dość użerania  się z ludźmi

Iiii tam. Jedyny plus jest taki, że nie poszedłem spać zaraz po grze więc nie śnił mi się WoW
A minusy : nie pograliśmy razem, nie ma zabitych bossów, nie ma eternal emberów, nie ma na dysku nowego UFC ani Dextera ani The Killing. Fak.
Przynajmniej nowy router ma mocniejszy sygnał i net działa teraz w łazience. Pisanie emaili z tronu ftw !


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

#34 2011-11-15 00:26:49

anarek

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 79

Re: Raidy

chrzest bojowy done!

Offline

 

#35 2011-12-01 13:06:35

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: Raidy

W związku z obecną sytuacją i oficjalnym wypromowaniem na RL prosiłbym wszystkich chętnych o wysyłanie wiadomości na temat raidów do mnie na PW wg wzoru

Postać do raidów :
Postacie do dyspozycji :
Dni i godziny, kiedy mogę raidować :

Cele jakie bym sobie i nam stawiał, to - oprócz dobrej zabawy - zabicie w końcu Ragnarosa ; przejście do raidowania w Dragon Soul ; wbicie gildiowych achivmentów z BwD/BoT/Tot4W - nie pamiętam w tej chwili, które są już zrobione ; jeśli będą chętni - wbicie achivmentów raidowych i gildiowych z FL cobyśmy mieli feniksa do lansu ; dogearowanie ludzi jak np. Rayblood, Druuza czy Wredzioch.
Teraz prywata W związku z opcją transmorgryfikacji chciałbym też zdobyć set z Ulduaru, a że i tego nie mamy wbitego gildiowo, można się pokusić o zrobienie. Za Glory of the Uludar Raider jest fajny drake więc nikt nie szedłby "za pietruszkę".
Jeśli ktoś ma jakieś sensowne uwagi na temat naszych raidów, chciałby zrobić coś, czego nie wymieniłem - piszcie śmiało ! 

Mniej-więcej wiem, jaką sytuację z dysponowaniem zasobami czasu   mają poszczególne raidujące osoby, ale chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną sprawę, w której oddam głos klasykowi

Skwaru napisał:

Aha jeszcze jedno odrazu uprzedzam "nie ma opierdalania sie" nie chce slyszec ze guildia socjalna itp jak piszesz PM-a znaczy ze chcesz radiwoac i jestes w stanie poswiecic te 2 dni na raid oczywsice sa powodzie wybuchy jadrowe
i choroby kotow ale chodzi o podejscie do przygotowania,krytyki,lootu

Dużo miłości od wujka Gostka !


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

#36 2011-12-06 14:03:57

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: Raidy

Szaleństwo - póki co dostałem aż 2 wiadomości.


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

#37 2011-12-07 08:48:04

anarek

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 79

Re: Raidy

Z mojej strony - na pewno takiej wiadomości nie wyślę, nie mam stałych wolnych dni w których NA PEWNO mogę być - ale jak wiadomo zawsze chętnie wezme wszystko na klate w miarę możliwości i przeszarżuje znienacka na trash ;D fajnie się raiduje i świetna z tego zabawa, ale niestety póki co wolę nic nie deklarować - żeby potem nie sprawiać zawodu cheerz!

Offline

 

#38 2011-12-08 15:31:25

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: Raidy

Ok, po tygodniu mam 4 odpowiedzi jeśli liczyć post Anara. W związku z tym sprawę widzę tak : raidy piątek/niedziela i poniedziałek/wtorek. Jak na razie, co drugi weekend mam wyjazdy naukowo-sercowe i stąd ten podział. W pierwszym tygodniu można by raidować w piątek, niedzielę i ewentualnie poniedziałek/wtorek ; w kolejnym niedziela i wtorek - choć póki co jestem w stanie raidować 3 dni pod rząd jeśli zajdzie taka potrzeba. Co do pory rozpoczęcia i czasu trwania raidu :
zazwyczaj jednak o 20 albo i 20:30 żeby wszyscy zdążyli i wtedy na luzie raidujemy 3 godziny. Nie 4 czy 5, ale 3 h jednak jest pewno "ale". Może to kwestia różnic w moim i Waszym podejściu do raidów, ale we znaki dało mi się nieprzygotowanie do raidu. Dlatego też, aby uszanować się wzajemnie - bez slackowania i bezdennie głupich wytłumaczeń typu "nie miałem czasu" w sytuacji, gdy 2 dni wcześniej zaakceptowało się inva i spokojnie może kupić żarcie i flaski na AH, a taktyki można przeczytać zamiast oglądać. Rozumiem, że raidujemy "for fun", ale jeśli mam dla większości być mamą, vendorem i tankspotem, to przestaje być dla mnie dobra zabawa.
Wziąłem pod uwagę feedback od tych, od których go dostałem.


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

#39 2011-12-18 17:26:12

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: Raidy

Przykro mi, ale nie będzie mnie dziś - sprawy rodzinne. Powiedziałem już Guttonowi więc może będzie prowadził. Powodzenia i przepraszam za nieobecność.


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

#40 2011-12-26 13:20:39

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: Raidy

Niestety skończył mi się wczoraj rano prepaid, a tego który zakupiłem zaraz po tym   jeszcze nie dostałem więc raczej nie będzie mnie dziś wieczorem, za co przepraszam.


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

#41 2012-04-18 15:28:55

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: Raidy

W skrócie : taktyki, punktualność, żarcie, flaski. Nie masz - kup/poproś kogoś z gildii o pomoc. Nie stać Cię - nie raiduj.
Nie chce mi się pisać truizmów o braku poszanowania dla czasu innych ludzi i ich zajęć - było to już wałkowane na forum i TSie wiele razy.
http://kaishaku.pun.pl/viewtopic.php?pid=1492#p1492
http://kaishaku.pun.pl/viewtopic.php?pid=2426#p2426

Wczoraj została podjęta decyzja, że jeśli ktoś przyjdzie nieprzygotowany, wylatuje z raidu.


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

#42 2012-04-18 22:13:37

anarek

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 79

Re: Raidy

Od siebie chciałem dodać, że prosiłbym o przeglądnięcie taktyk na DragonSoul - od jutra zaczynamy, do przyszłej środy chciałbym ubić 3 bossów.
Jeżeli ktoś ma pytanie dlaczego stawiam DS nad FL, proszę pytać na TS

Offline

 

#43 2012-04-19 04:59:41

Szaman1701

Szara Eminencja

2812072
Skąd: Między jawą a snem.
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 482

Re: Raidy

Nareszcie jakieś męskie decyzje jeżeli chodzi o organizację rajdów.


http://guildwars2.pl/signatures/072d/8ac4/21ddcbe72249fb2924e70b2f7a21b9f7.pnghttp://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/szaman1701.png

Offline

 

#44 2012-04-19 08:10:59

Wredzioch

Pełnoprawny członek gangu

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 118

Re: Raidy

Ja bym chętnie pomógł, ale ze względu na mojego współlokatora TS wieczorem odpada

Offline

 

#45 2012-04-19 10:38:17

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: Raidy

Jeśli masz słuchawki i jesteś w stanie być wyłącznie "na nasłuchu" to nie widzę problemu, dopóki nie musisz skakać w pułapki na Ragnarosie/nie masz innej odpowiedzialnej roli wymagającej skoordynowania z healerem.


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usługi pogrzebowe Nakło lekarz medycyny tropikalnej warszawa Ciechocinek spa pakiety