Kaishaku

Strona domowa klanu Kaishaku


#16 2011-08-25 08:25:37

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

NEWS:
Mikael Kalms z EA Dice wyjaśnił na forum EA, dlaczego firma zdecydowała uniemożliwić posiadaczom Battlefielda 3 na stawianie własnych, domowych serwerów.

Serwery uruchomione zostaną przez grupę profesjonalnych firm (nazwaną oryginalnie Ranked Server Provider", w skrócie PRS - dop. red.). Nie pozwolimy innym firmom na stawianie serwerów, ani też na uruchamianie przez użytkowników serwerów dedykowanych we własnych domach. Pragniemy utrzymać równowagę w tym, aby serwery dostępne były na całym świecie jednocześnie utrzymując liczbę PRS na poziomie, w którym każdej z firm jesteśmy w stanie udzielić rozsądnego, indywidualnego wsparcia. I choć wolimy współpracować z dużymi firmami hostingowymi, skupiamy się na krajach, w których mamy duże rzesze fanów i nie w każdym państwie na świecie postawimy serwery - powiedział Mikael.

Hmm nie rozumiem, tzn że jak w BFBC2 można było hostować grę? Nuter możesz to jakoś wyjaśnic? Bo wydaje mi się że tak od dawna jest tzn. od X BFów.

Ostatnio edytowany przez MomoTheKiller (2011-08-25 08:25:50)


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#17 2011-08-25 18:32:39

Uki

Moderator

Skąd: Poznan
Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 161

Re: BF 3

He HE wiem juz dlaczego zamowilem BF3:)))) w preorderze


http://g.bf3stats.com/pc/8qvoeQVH/Ukijeden.png
http://www.bar.mirtankov.net/userbars/b1837226d1edfb6346015bcee2ea2980.png

Offline

 

#18 2011-08-25 19:06:31

 NuterX

Władza Absolutna

8810656
Skąd: Olsztyn PL
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 939

Re: BF 3

Ja wlasnie o tym pisze, identyczie jak teraz mozna okreslic  liczbe graczy (do max. 32), tyk dobrze aby w BF3 mozna bylo okreslic do max. 256 - i prosta sprawa  "nie gram an serwerach australijskich bo mi laguje", " nie gram na serwerach z 256 graczy bo mi laguje", co wiecej chcem grac na serwerze "na" 256 graczy kupuje turbo-maszynke (czyt. napedzam rynek) - i wszyscy sa zadowoleni. A konsolowcow zapraszam do zakupu PC-ta . Ja nie musze czytac wypociny tych ktorzy wylewaja zale bo mnie one poprostu nie interesuje - cos mi przeszkadza to JA to zmieniam (czyt. kupuje PC zamiast konsoli) a nie placze ze swiat jest zly . Wg mnie jakiekolwiek ograniczanie mozliwosci gry jest wlasnie dzialaniem na szkode danego tytulu (o ile jak juz pisalem te ograniczenia nie sa spowodowane kwestiami technicznymi).

e;\ a na koniec:
wykupuje serwer, staram sie aby byl popularny (no chyba ze biore priv - ale to juz inna sprawa) - i teraz mam max 256 graczy, prychodzi mi np. 80 osob i zaczyna chlaszczyć -> ludzie wychodza na mniej zlagowane serwery (lag zakladam ze jest spowodowany slabym sprzetem grajacych - co zreszta w zasadzie w niczym nie przeszkadza graczom majacym turbo-maszynki), wiec ludzie mi uciekaja z serwera - co robie? -> ograniczam max. liczbe graczy do takiego poziomu na ktorym max najwieksza mozliwa liczbe wejsc. Z doswiadczenia wiem ze jest sporo ludzi dla ktorych 32 graczy to zdecydowanie za duzo, i jest tez sporo takich ktorzy uwielbiaja jak na mapie biega duuuuzo celow .


http://img196.imageshack.us/img196/3976/121uyvm.gif
http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/nuterx666.png

Offline

 

#19 2011-08-25 19:23:12

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

tak ale wiesz Nuter - ludzi o takim podejściu jest mało... większość będzie płakała na forum i siała defetyzm... a Twoje podejście jest logiczne,
a niestety w każdej grze pojawia się populizm, kłamstwo wypowiedziane 1000 razy staję się prawda... jak ktoś chce grać z AIM Assistance to niech gra na ps3/xbox.
Dla mnie shooter to mysz - klawiatura - ts.
Fajnym przykładem jest forma drzewka dla druida w WoW - nie chce skłamać ale z tego co mówił kumpel (Hauwa z Myrmidonu) to ludzie płakali że ciągłe łażenie w drzewie to idiotyzm - i co Blizz zmienił. Dlaczego nie ma pojazdów w SDM? Bo ludzie krytykują to... Już słychać że na GC 2011 DICE miało niby jakieś mega kompy bo normalnie nie możliwe że tak bf3 wygląda i działa płynnie...
Jak to powiedział ktoś haters gonna hate

Ja w BF3 grać będę jak trzeba dokupię ram czy coś... a jak nie będę mieć kasy to poczekam lub pogram na mniejszych detalach...

Z ostatniej chwili:

BF3 będzie wymagał instalacji Origin (w skrócie to taki Steam od EA), pojawiają się informacje że jakoby Origin będzie skanował czy mamy nielegalne gry EA na kompie itp.... już pojawiają się komentarze hehehe zabawne to jest, dzieci płaczą  a logiczne to jest że w końcu firmy multimedialne będą szukać czegoś na "internetowych pożycza-czy"

Ostatnio edytowany przez MomoTheKiller (2011-08-25 19:27:54)


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#20 2011-08-25 20:25:52

 NuterX

Władza Absolutna

8810656
Skąd: Olsztyn PL
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 939

Re: BF 3

Zasad stawiania priv. serwerow nie znam  - i szczerze nie bardzo mnie to interesuje, zakladam ze mozna to zrobic podobnie jak np. w MoH:AA.

Powtorze po raz kolejny:
Jesli mi to ie pasue ide na inny serwer. Czy powinno sie zrezygnowac z np. DM bo czesc graczy tego trybu nie lubi? Czy wyrzucic z gry AT4 bo ciezko uniknac trafienia? Placzki byly, sa i beda czy to z powodu wlasnego partactwa "bo mnie zabijaja = wszyscy hakuja/czituja/glitchuja", bo ten tryb jest glupi , bo On za dobrze lata/plywa/jezdzi.
Wg. mnie takie mozliwosci nie powiny byc ograniczane - to gracze powinni decydowac czy chca/maja mozliwosci grac na takich a nie innych serwerach, z takimi a nie innymi ustawieniami. Swoja droga zastanawia mnie tryb DM przy masowej liczbie pojazdow .
DICE juz raz pokazalo ze chce zbyt ingerowac w "mozliwosci", najpierw dajac mozliwosc ograniczenia klas/broni a potem proszac providerow o wylaczenie tej opcji, efekt tego byl taki ze gracze zaczeli sie buntowac i kombinowac ze starszymi wersjami programow zarzadzajacych (np. Guardian) aby jednak limity obowiazywaly. Finalnie DICE utrzymalo mozliwosc limitowania klas i broni.

Co do samego Origin... ja osobisci mam watpliwosci czy zycze sobie aby moj komputer/zasoby byly skanowane w poszukiwaniu czegokolwiek...


http://img196.imageshack.us/img196/3976/121uyvm.gif
http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/nuterx666.png

Offline

 

#21 2011-09-16 08:22:47

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

Nowości:
Oto pięć, dostępnych od początku w Battlefield 3 trybów rozgrywki online. Dodamy jeszcze, że w grze znajdzie się dziewięć map przeznaczonych do multi. Każda z nich działać będzie w każdym z pięciu trybów zabawy, razem daje nam to więc 45 możliwości zabawy w sieci.

Zespołowy deathmatch - dostępny na wszystkich dziewięciu mapach - 24 graczy (12 na 12)
Drużynowy deathmatch - dostępny na wszystkich dziewięciu mapach - 16 graczy (4 drużyny po 4 graczy)
Gorączka - dostępna na wszystkich dziewięciu mapach - 24 graczy na konsolach, 32 na komputerach
Drużynowa Gorączka - dostępna na wszystkich dziewięciu mapach - 8 graczy (dwie, czteroosobowe drużyny)
Podbój - dostępny na wszystkich dziewięciu mapach - 24 graczy na konsolach, 64 na pecetach

Dodatkowo pojawią się servery InfaOnly - czyli bez pojazdowe....


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#22 2011-09-27 12:32:57

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

[news]

Godziny dystrybucji kluczy do bety BF3.
US Pacific time: 4 AM – 6 AM
US Eastern time: 7 AM – 9 AM
Europe: 1 PM – 3 PM
Australia (AEST): 9 PM – 11 PM
Japan: 8 PM -11 PM JST

W pierwszej kolejności posiadacze MOH T1 SE. Cóż czekamy


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#23 2011-09-27 15:37:56

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

Cześć Drogi graczu,

W podziękowaniu za zakup edycji Medal of Honor Tier 1, pragniemy zaprosić Cię do udziału w beta testach wersji PC na 48 godzin przed innymi graczami!

Dzięki udziałowi w beta testach masz możliwość wcześniejszego wypróbowania największej premiery tego roku. Dla nas z kolei to okazja, by poznać Twoją opinię na temat naszej gry.

Od jutra będę wrzucał relację z BETA TESTÓW BF3


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#24 2011-09-28 08:18:58

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

Jestem po pierwszych 4h grania. Mam mieszane uczucia. Wrażenie że to widziałem a z drugiej strony żal i niedosyt.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czas zacząć 1 część relacji z Medal of BattleDuty 3.
Na początku zaznaczę że nie będę umieszczał screenów (mogę wysłać na email itp.) ale nie chcę spoilować. Dodam też że mogę udostępnić login/pass do ORIGIN.

1. Instalacja - musimy mieć ORIGIN. Niestety ale jest to koeniczne musi on wykonać skan w poszukiwaniu gier EA zainstalowanych na kompie by móc dodać je do biblioteki - tu zalecam wszystkim którzy "wypożyczają gry z TORRENTÓW" by usuneli gry EA.

2. Sterowanie - pojawia się kilka nowych opcji w sterowaniu, 2 opcje kucania (stałe i "na chwile"), leżenie vel czołganie (o tym później) i Steady Shoot - czyli jak w serii COD broń snajpera ma zoom (domyślnie PPM) oraz SS (domyślnie LSHIFT) ktory stabilizuje na krótki czas celownik. Zalecam zrobienie makra i umieszczenie skrótu gdzieś na myszy lub np. na klawiszu E. Jest to dziwne ale cóż nowy realizm. Reszta w sumie podobna, bieganie skakanie itp. Q - sygnalizuje położenie wroga, prosi o ammo czy apteczkę.

3. Grafika - odpalilem wszystko na medium ale tekstury na high. grało się przyjemnie ale 1 mapka jest obecnie dostępna na 32 graczy bez pojazdów więc może temu plynnie było. Poziom grafiki na tym poziomie coś między High w BFBC2 lub COD. Wygląda przyjemnie. Zalecam upodate sterowników - ja musiałem instalować 2 razy bo obsługiwane sterowniki do mojej karty są w fazie beta . Jeśli ktoś wyrazi chęć moge wysłać czyste screeny z gry.

4. Zniszczenia - i tu dupa i *h*j. Bo o ile uda się rozwalić jakiś konkretny budynek - tzn zniszczyć mu fasadę to nie ma takiego zniszczenia jak w BFBC2. Śmietniki są nieśmiertelne a ławki wręcz zabójcze. Udało mi się pojawić w ławce i wyjść nie mogłem na serverze był FF więć musiałem z servera wyjść. (*FF - friendly fire - był na OFF). Zniszczenia są strasznie oskryptowane. Tutaj się zawiodłem. Bo poziom zniszczeń na mapie Operation Metro jest taki sam jak w COD Black OPS - tzn równy wybuchom 3 samochodów. Tutaj pojawiła się nowa przyjaźn ze Stefanem... a Stefan to śmietnik w fazie operacji metro. Stefan jest tak niezniszczalny że ani RPG ani granat nic mu nie robi. Wniosek mur czy altana Cię tak nie ochronia jak śmietnik Stefan :d

5. Broń - o tu się pojawia element z Medal of Honor. Jakoś tak się stało że 2h grałem jako rusek. Zdobyłem poziomy. Dostałem nowe zabawki. Potem zagrałem US i dupa broń inna a zabawek nie ma. Czyli każda broń ma 3 sloty. Celownik, chwyk i special. (ot amunicja sabot lub inne takie). Zdobywanie poziomu działa na 3 płaszczyznach. 1 - klasowa, 2- doświadczeniowa 3 - broni. Czyli np. grajać na 4 poziomie żołnierza ale na 1 assulta będziemy mieli goły karabin. Musielibyśmy orać poziomy karabinem by dostać np. celownik. Opisałem to troszkę chaotycznie - mogę wrzucić screeny lub inne takie.

Dodatkowo jak zmienimy strone konfliktu to mamy nowy zestaw klasowy oraz broni. Jedyna stała to sprzęt i gadżety zdobyte poziomem. Trochę to dziwne ale cóż. Strzela się fajnie, broń jest zabójcza jak leżysz lub kucasz. Gdy dołaczymy nózki /\ to można oprzeć broń np. na kartonie, beczce czy kamieniu. Wkurza to że gra mimo tego że jest mocno zespołowa (opisze w punkcie rozgrywka) to ciężko np. zabić kolesia który leży gdzieś w trawie między sosną a bukszpanem.

6. Rozgrywka - w BF3 dostajemy wstążki, które opowiadają pinom z BFBC2 ale są zainportowane z MOH t1. (kolejne deja vu) Dostajemy je praktycznie za wszystko. Za to że udało się naszym 3 kompanom na nas zespałnować że daliśmy amunicje. Ze headshoot itp. Po rogrywcę pełnej takich wstążek (RIBBONS) dostajemy bardzo dużo doświadczenia w każdym słupku (klasa-broń-postać)... Gra stawia mocno na team work ale praktycznie faza obrony to mass camp. Schowac się można praktycznie wcześnie a widoczność jest dosyć słaba. Postacie mają bardzo mało charakterystyczne róznice klasowe z dużego dystansu - wzgledem wyglądu - np. nie jak w BFBC2 gdzie medyk mial czerwony beret itp... czesto ciezko powiedzieć jakiej klasy byla.jest nasza ofiara.

Wiem że moja opinia jest uwarunkowana graniem w COD:Bs oraz MOH:T1 ale grajac w te gry widać liczne podobienstwa. Liczyłem na powiew świeżości lub mocne pierdolnięcie jak w BFBC2. A jest jak jest - wygłada to fajnie jest grywalne ale dupy nie urywa....

c.d.n

Ostatnio edytowany przez MomoTheKiller (2011-09-28 11:59:33)


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#25 2011-09-29 13:19:54

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

NEWS: Ruszyła oficjalna BETA BF3 - od 2pm naszego czasu powinna być już dostępna...
I teraz niespodzianka znudziła Ci się mapa Operation Metro?? A server Caspian Border ma hasło??
Oto Hasła :
- Appletini
- Sexyelevator
- Rumcoke
Appletini - na 100% działało wczoraj. Z tego co wyczytałem na oficjalnym forum warto spróbować każdego.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Update:
Nowe hasło do puli dla C.Border : videokilledtheradiostar

Ostatnio edytowany przez MomoTheKiller (2011-09-29 13:40:53)


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#26 2011-09-30 08:43:07

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

ciąg dalszy nastąpił.....

Podsumowanie map. W becie dostepna jest mapa Operation Metro oraz Caspian Border - druga jest zablokowana hasłem które można znaleźć na oficjalnych forach.

1. Operation Metro - myślę że dla DICE wypuszczenie tej mapy jako głównej w wersji BETA to strzał w nogę. Mapa nie oddaje klimatu BF'a czułem się bardziej jakbym grał w COD'a. Niestety ta opinia jest dosyć popularna gdyż z kim bym nie rozmawiał to też tak myśli. Ale cóż taki marketing. Co do samej mapy to jest to park w Paryżu (wywnioskować można po obecności wieży Eiffla w tle). Mapa jest podzielona na kilka etapu (z racji trybu RUSH). Z drugiej strony ta mapa jest mniej wymagająca graficznie i tak jak Operation Metro działa płynnie na Medium z HIGH teksturami to Caspian Border zabił mi PC
a. Park [trapez równoramienny]
b. Metro [prostokąt]
c. Pasaż Handlowy i hall metro [litera L]
d. Ulica i wejście do Muzeum (chyba Muzeum ale są tez opinie że to Ratusz). [trapez równoramienny]

Co do budowy mapy to jest to tunel, czyli nie mamy otwartej przestrzeni a mocno ograniczony teren (przykłady figur w nawiasach []). Nie uświadczymy tu wielu wybuchów czy też zniszczeń. Jedyne spektakularne zniszczenie to wybuch schodów w parku i fontanny który odkrywa nam wejście do tuneli Metra. W ostatniej fazie (d.) można wejść do 3 budynków - dostępne są 2 piętra. Tutaj można dokonać zniszczeń frontów i fasady. Zaznaczam że budynek się nie zawali.

Styl grania. Atak to czysta skradanka. Obrona to kampienie po krzakach. Są 3 dobrze okryte ścieżki gdzie wrogi sniper się na nas nie zaczai... ale te zazwyczaj są obstawione przez resztę. Dużo mamy tutaj czołgania.Zdobywania kolejnych drzew, śmietników czy murków parkowych. Smaczkiem jest odblask jaki generuje luneta w karabinach snajperskich (na start są 2 SVD oraz MOD 14 ). Kiedy wchodzimy do Metra wita nas inny świat - 3 równoległe tunele (trakcja - pomieszczenia gospodarcze/wc - trakcja) dużo zakamarków, wagonów osłon i słaba widoczność. Gdyż w tunelach jest ciemno. Tutaj przydaje się jeden z gadżetów czyli latarka. Sama latarka to zajebisty gadżet. Ma 2 zastosowania - oświetla nam droge i oślepia wroga. Nic tak nie działa jak M870 z latarka a potrafi nieźle oślepić.  Widać że DICE postawiło na "myślenie". Zaznaczyli że są bronie które maja handicap - a są takie co są konieczne do jakiś działań. Ten model jest dostępny w MOH:T1 - czyli nie ma bicia platyny każda bronią bo na danych mapach broń jest po prostu nieużyteczna.

To tyle w kwestii Operation Metro. Nie ma co opisywać pasażu handlowego czy wyjścia z metra... bo szału te elementy nie robią. Ot dodane na siłe... moim zdaniem - gdyz najwiekszy szok mamy po wybuchu i wejściu do Metra.

2. Caspian Border - tutaj zaczyna się prawdziwy BF3, prawdziwy Frost Bite 2.0 i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy że nasz komputer ma 2 lata i uja zdzieła. Caspian Border zabił mi PC. Po kilku zabiegach odpalilem w LOW. Pomimo że LOW i tak wygląda jak MEDIUM w BFBC2 to jaki jest sens kupować grę by ledwo łapać się w minimalne wymagania?

Sama mapa to wielki teren - z spawna do punktu A szedłem 4 minuty na piechotę. Punktów jest 5. I tak jest stacja benzynowa, przejście graniczne, antena czy leśne wzgórze. Coś tam jeszcze było to piąte ale nie doszedłem . Na 1 rzut oka wychodzi najwiekszy mankament BF'a czyli MAPA. Mapa to twór strasznie nieczytelny. Mam wrażenie że zrobiona na opierdziel - może zmienią. Ale cóż jest jak jest.

Pojazdy... oj dużo jest ale jak wiemy 32vs32 więc szybko się kończa nie znałem mapy więc nie został nawet skuter i jak ktoś tam kiedyś powiedział dziapierdalać cieba. To dziaperdalałem znalazłem punkt A a wojna była w C. Na szcześci szybko umarłem. Dostałem z samolota I pojawiłem się w punkcie C. Tam była wojna. Powiem tak - nic nie widać. Nie wiesz kto wróg a kto nie. Jest tyle rzeczy dookoła, latajaće liśćie, krzaki drzewa itp... żę zabiłem 3 swoich hehe ... na szczeście server testowy więc kicka nie było pomogły szybkie Soz i było git. Sniperem nie rgam bo to dziwna klasa. Mechanikiem udało mi sie raz przyczynić do zniszczenia czołgu - tutaj zaznaczę że czołgi się regenerują co jest dla mnie totalnym WTF???? DICE postawiło na realizm. I tak ma być w normalu w wersji pełnej. Więc pozdro coś tam. nie chce mi się pisać jak bardzo Caspian Border jest super bo taki nie jest. Wielki teren w huhu rzeczy, coś płonie coś dymi... ogólnie jak nie masz pojazdy vel 3-5 osób z klanu to sobie odpuść. Na tabeli końcowych wyników szału nie ma bo najlepszy miał 12:2 ( ja w końcu 1:4) - grałem razy 5 lub 6 i nie widziałem wyników typu 30:4. Bo mapa jest za duża za dużo skradnia, za dużo szukania. A jak mówi przysłowie co za dużo to nie zdrowo.

Podsumowując. Cieszę się z BETY gdyż pozbawiłem się złudzeń że BF3 to gra idealna. Moim zdaniem (zaznaczam moim) nie warto jej kupić jeżeli ktoś ma słabego kompa i limitowane fundusze na gry. Bo jaki sens jest kupować grę za crika 140 PLN jeżeli pogramy na LOW. Myślę nad modernizacją kompa w grudniu - to może wtedy do niej wrócę - albo bee grał tylko małe mapki hue hue. Na dzień dzisiejszy COD i BFBC2 stanowią nadal źródło dobrej rozrywki.

To tyle. Dzisiaj potestuję różne konfiguracje broni, panel/interface webowy oraz opowiem Wam o tym jak działa Origin i czemu wysyła info z rejestru (informacje o wpisach do rejestru produktów EA) do EA.


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#27 2011-09-30 09:25:38

 Freddy_Dilla

władza absolutniejsza

7544539
Skąd: Front zachodni
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 330

Re: BF 3

a jaka masz konfiguracje kompa?? bo jak tak to musze cos lepszego kupic, czyli tanio nie bedzie


http://g.bfbcs.com/4290/pc_Paco_Rabane.png

Offline

 

#28 2011-09-30 10:04:31

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

ogólnie u mnie grafika stara tzn ja mam Palit GF 9800 GTX na SLI. I niby mam w sumie 2x 512 ale technologicznie karta jest powiedzmy za stara - okolice 2008? Chcę zobaczyc czy moja maszynka pociągnie GTX560 w SLI. Zresztą sam nie wiem... nie mam problemu z żadna grą.  Jesli będę mógł np. dokupić pamięć i karte to postaram się asap, jeżeli okaże się ze plyta głowna jest do dupy to dopiero w gruniu złoże jakiś lepszy komputer.

Mam mniej więcej to:
SLI GF9800 GTX
4GB DDR3 1333MHz OCZ
AMD PHENOM II 965 Black Edition QUAD CORE 4x3,4GHZ
45nm/64-bit/AM3
Windowsa 64 bit

Ale nie znam się na sprzęcie za bardzo hehe więc nie wiem co dokładnie kupic - pewnie zasugeruje się jakimś zestawem dla graczy...


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

#29 2011-10-01 11:42:27

.Irwusek

Gość

Re: BF 3

Dlatego jak będę kupował zaznaczam jak będę to kupie sobie na PS3 i po kłopocie ;P
bo moja maszynka nie daje rady na bad company 2 a co dopiero bf3 a i tak w bad'2 gram na low wszystko
wiec nie widze sensu zeby kupowac BF3 na PC chyba ze przerobie kompa a co za tym idzie wszystko do wymiany szkoda kasy nie no plyta glowna moze zostac ;D wooow łoderfull

 

#30 2011-10-01 15:05:27

MomoTheKiller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-28
Posty: 267

Re: BF 3

dzisiaj chce ogarnąć demo na PS3. Tobie też proponuję. Wrzucę jakaś recenzje później. Dodaj mnie na PSN MotoTheKiller


http://g.bfbcs.com/23459/pc_MomoTheKiller.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kaishaku.pun.pl weekend w Ciechocinku korniki zawór kulowy kątowy do spłuczki