Kaishaku

Strona domowa klanu Kaishaku


#31 2012-04-27 16:42:07

 damianss

Pełnoprawny członek gangu

Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 42

Re: [PILNE] Aktualny skład Gildii, Rady, oraz Lista Altów.

hmm to co nuterx i anar zrobili w czwartek dotyczace raidu bylo dla mnie chamskie..

Offline

 

#32 2012-04-27 18:16:08

 ukasz123

Pełnoprawny członek gangu

Zarejestrowany: 2010-12-03
Posty: 154

Re: [PILNE] Aktualny skład Gildii, Rady, oraz Lista Altów.

damianss napisał:

hmm to co nuterx i anar zrobili w czwartek dotyczace raidu bylo dla mnie chamskie..

Myślę, że takie posty też są chamskie. Oskarżasz kogoś bez podania powodów i opisu zaistniałej sytuacji.

Offline

 

#33 2012-04-27 19:13:38

 damianss

Pełnoprawny członek gangu

Zarejestrowany: 2011-05-28
Posty: 42

Re: [PILNE] Aktualny skład Gildii, Rady, oraz Lista Altów.

jezeli nuterx organizuje raid i po 20 min moiw ze jest za malo ludzi (bylo 7 osob) i idzie sobie z pubiem to cos tu nie halo

Offline

 

#34 2012-04-27 20:10:24

 NuterX

Władza Absolutna

8810656
Skąd: Olsztyn PL
Zarejestrowany: 2010-10-27
Posty: 939

Re: [PILNE] Aktualny skład Gildii, Rady, oraz Lista Altów.

damianss napisał:

jezeli nuterx organizuje raid i po 20 min mowi ze jest za malo ludzi (bylo 7 osob) i idzie sobie z pubiem to cos tu nie halo

opsss.. i sie narobilo
od kiedy z Nami chodzisz?
jaki wklad miales do tej pory?
co zrobiles dla realizacji planu?

wiec tak:
raid na 20:30 - brak wszystkich ktozy zaakceptowali (ZNOWU!!!!) - niebede wnikal co, jak i dlaczego.
i ja i anar uprzedzalismy ze dzis raczej lipnie z czasem, Ghostek rowniez mowil ze raczej bedzie krotko - wiec generalnie nie 7 (zreszta tyle GOTOWYCH i tak nie bylo) tylko 4 osoby ktore (o ile w ogole) moglyby zagrzyc w miare sensownie.

Powiedz teraz ile czasu potrzeba na zebranie pozostalego squadu? Dlaczego - wiedziales ze zaakceptowalo tylko kilka osob - nie postarales sie o reszte squadu? Dlaczego ZNOWU ma to robic jedna z trzech ciagle tych samych osob? MIales 20 min aby poszukac tych brakujacych.. dlaczego tego nie zrobiles?, dlaczego nie zapytales czy to zrobic?   ZNOWU WSZYSTKO NA GOTOWO MA BYC, bo szanowny kolega nie chce, nie ma ochoty, nie umie zadbac i pomoc?!

Ja rozumiem ze ktos musi organizowac - i lepiej aby byly to stale osoby... ale nie rozumiem dlaczego TYLKO te osoby maja "dopinac" szczególy - dodatkowo - to "pojscie" z pugiem mialo jeszcze jeden cel - pierwszych kilku bosow ubijalismy z dosc duzymi bolami, a zalozenie (moje i nie tylko moje) jest taki ze jesli wreszcie wiemy jak ubic tych pierwszych to nauczmy sie ubojac nastepnych - po cholere ZNOWU meczyc sie z pierwszymi ( a wiemy ze sporo spraw kuleje).

I takie uwagi prosze popierac sensownymi argumentami w ODPOWIEDNIM DO TEGO TEMACIE.


http://img196.imageshack.us/img196/3976/121uyvm.gif
http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/nuterx666.png

Offline

 

#35 2012-04-27 20:55:06

anarek

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 79

Re: [PILNE] Aktualny skład Gildii, Rady, oraz Lista Altów.

1. nie wszystkich
2. 4 obecne osoby o ile dobrze pamiętam które raidują i chcą raidować to za mało, nie chce wiecznie chodzić z pugiem.
3. była 21 - zebranie puga ~22, ja przed 23 musiałem się zmywać.
4. dziś ani w tym tygodniu nie poraiduję - po co tracić ID ?

dla mnie też wiele rzeczy jest chamskich, jak np obiecanie że taktyki się obejrzy, a tu klapa (nie kieruję tego do konkretnej osoby), albo to że zawsze te same osoby nie tylko organizują ale też przygotowują raid - flaski, żarcie.

Mi pasuje, może tak być, mogę się tym dalej zajmować, ale bez przesady... jeszcze ma mieć ktoś do mnie żal o to?

Offline

 

#36 2012-04-27 23:46:58

Ghostekk

Mniejsza Władza

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 279

Re: [PILNE] Aktualny skład Gildii, Rady, oraz Lista Altów.

Ze swojej strony mogę tylko przeprosić za wczorajszą niedyspozycję, ale alergia nie wybiera i naprawdę combo zmęczenie wysiłkiem + katar + ból głowy od kataru   sprawiły, że do raidowania byłem nastawiony średnio entuzjastycznie. Rozumiem rozczarowanie, ale w zasadzie większość masz w postach Nutera i Anara. Dobrze, że piszesz o tym co Cię boli zamiast chować urazy na potem, bo nic dobrego z tego nie przychodzi, ale zawsze można spróbować porozmawiać na TSie
Peace !


If you meet me, have some courtesy, have some sympathy, and some taste; use all your well-learned politesse, or I'll lay your soul to waste.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Weekend SPA w Ciechocinku Bluza męska klasyczna z bawełny organicznej żarówka świeczka wrocław